Kameralı Sohbet 4.57/5 (91.43%) 14 votes

[fusion_text]
Bu sayfada dilediğinizce insanlarla canlı chat, görüntülü ve sesli sohbet yapabilirsiniz. Sibersahne kameralı sohbet odaları ve kanalları gold üyeliksiz ve %100 ücretsiz bedava bir servisimizdir. Diğer sibersahne benzeri siteleri kullananlar burada aradaki farkı anlayacaklardır. Çünkü orjinal gerçek sibersahne kalitesinde netkolay destekli eskiden beri alışkın olduğunuz tüm fonksiyonları içeriyor.[/fusion_text][counters_box columns=”4″ class=”” id=””][counter_box value=”” unit=”3698 Üye” unit_pos=”suffix” icon=”fa-camera” border=”no” color=”” direction=”up”]Yüzlerce Bay & Bayan kullanıcı[/counter_box][/counters_box][fusion_text]Soru: Görüntülü sohbet ve sesli sohbet kanalları ücretsiz mi ücretli mi olacak. Kamerayı açmak zorunlu mu? ,

Cevap : herkese açık ve özel konuşmak için bir mikrofon aracılığıyla ses video kanalını kullanmalısınız. Açmak zorunlu değildir .

Nasıl gold ve platin üyeliğini alabilirim?

Kameralı sohbet

Böyle bir üyelik tarzı yok ama moderatör olmak için, yöneticiler ile görüşlebilirsiniz. Bazı kurallarımızı uygulayabilirsiniz kredi kartı ile üyeliğinizi yükseltebilirsiniz. Kameralı Sohbet ederken sitede çok kalmanız prestijinizi artıracaktır.  Her soruya cevap verir ve yardım yaparsanız ve arkadaşlarınıza iyi davranırsanız, kademeniz yükselir.

Kameralı sohbet odaları nasıl kullanılmalı?

Elbette normal hayatta ki gibi kameralı sohbet odaları içinde insanlara saygılı ve kibar olmalıyız. Aksi halde odalarda ki yetkili kişiler tarafından sohbette atılabilir, engellenebilirsiniz. Bu durum başınıza gelsin istemiyorsanız, kameralı sohbet odaları içindeki diğer üyeler ve misafir katılımcılar ile iyi geçinmelisiniz.

Kameranızı açtığınızda sohbette çıplak soyunuk görüntüler vermeyiniz! .. Bu yasaktır, odalarımızı cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek içinde değil, güzel ve saygılı arkadaşlıklar, ilişkiler kurmak için kullanmanızı temenni ederiz. Chat ortamları dejenere olabiliyor, biz sibersahne olarak sitemizi temiz ve düzeyli tutmaya çalışıyoruz. Bu güzel kameralı sohbet sitesi içinde sizde yer edinmek, tanınmak ve çevre kurarak dostluklar edinmek isterseniz, belli başlı bazı kurallarımıza uymanız gerekmektedir.

Camda soyunan kameralı sohbet odalarından atılır!

Camda canlı olarak orasını burasını gösterenler, bayanlar, erkekler fark etmez kim olursa olsun sistemden uzaklaştırılır. Çünkü burası +18 canlı sohbet siteleri kategorisinde değildir. Herkesin dostları ve arkadaşları ile nezih bir ortamda vakit geçirebilmesini amaç edinmiş bir oluşumdur. Ücretsiz ve gol üyeliksiz olarak sunmuş olduğumuz bu özel servisimizden herkesin gönül rahatlığı ile faydalanabilmesini sağlamamız gereklidir.

Bazen sitede kamerada canlı soyunan bayanlar webcam karşısında sesli ve görüntülü olarak istenilmeyen görüntüler sergilemekte, insanları rahatsız etmektedir. Bunları tespit ettiğimizde hemen uzaklaştırma cezası vermekteyiz. Ayrıca sizlerde bu gibi durumlar ile karşılaşırsanız, bunu derhal sistemde ki yetkili admin vede moderatör arkadaşlarımıza bildirmenizi rica ederiz.

Ücret karşılığı ve kontör karşılığı kamerada görüntülü canlı show yapan genç kızlar, bayanlar, evli çiftler görüldüğü an bunları bize bildiriniz. Temiz bir kameralı sohbet ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ama malesef bazen gözden kaçanlar olabiliyor. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca sistemi gözetlemek kolay değil. Bundan dolayı bazen karşılaşabileceğiniz olumduzlukları (Küfür edenler dahil) bize bildiriniz.

Hızla artan kameralı sohbet odaları kullanıcı sayımız ümit verici!

Türkiye’de birkaç çok popüler görüntülü sohbet sitesi var. Şimdi aşağıda sizlere bunların kullanım ve istatistiklerini verelim. Artık her geçen gün o kadar fazla talep olan kameralı sohbet odaları kanalları dolduğu için ekstra kanal açmak gerekiyor. Bundan dolayı kategorilere ayırmış olduğumuz odalar var. Eğer sadece bir tek oda mevcut olursa o zaman haddinden fazla kullanıcı ile dolup taşıyor. Böyle olunca her saniye yüzlerce kişi mesaj yazıyor. Özellikle erkek arkadaş arayan bayanlar kanallara girdiklerinde, bu bayanlarla tanışmak isteyen erkekler veya evli çiftler dakikada yüzlerce mesaj atıyorlar. Tabi böyle olunca okunamaz biçimde hızlıca yazılar aşağı doğru kayıyor ekrandan.

İşte bu sorunun önüne geçebilmek için, ayrıca siteye giriş yapan üye, misafir, bayan, erkek, evli çiftler gibi konuklarımızın ilgi alanlarına yönelik olarak farklı kameralı sohbet odaları açmaya karar verdik. Şuanda 10’dan fazla sayıya ulaştı ve kanal/oda türleri başlıca şöyle:

  • +18 Yetişkin sohbet kanalları ve odaları
  • Temiz sohbet chat kanalları gençler için
  • Bilimsel konular hakkında tartışmalar
  • Magazin, haber ve Güncel konuların işlenmiş olduğu odalar
  • Canlı sohbet sırasında Yarışma ve karşılıklı oyun oynanabilen bölüm.
  • Sadece sesli sohbet olan bölüm (Diğer adı ile: mikrofonlu sohbet odası)

Şimdilik yukarıdakilerin yanı sıra birkaç bölümde de katılım var. Ancak en çok tutulan ve rağbet görenler bu saydıklarımız. Artık kameralı sohbet o kadar çok yaygınlaştı ki; sosyal ortamlarda ve kişilerin bir araya geldiği sitelerde, çok sık kullanılıyor. Örnek vermek gerekirse Bazı popüler ve ünlü arkadaşlık siteleri ve hatta jigolo sitesi tarzında ki flört websiteleri bile kullanır olmaya başladı.

Bu kadar fazla yaygınlaşmasının ve sevilmesinin sebebi elbette insanların gerçek kimliklerini belli etmeme lüksüne sahip olarak, güvenle, gizlilik ile birbirleriyle tanışabilmeleri ve kaynaşmaları. Tabi karşıdaki kişiyi fiziksel olarak ve canlı olarak görebilir durumda olmak gerçekten bu sistemlerin tercih edilmesinde oldukça önemli ve göz ardı edilemeyecek bir unsur.[/fusion_text][three_fifth last=”yes” class=”” id=””][progress percentage=”97″ unit=”%” filledcolor=”#dd9933″ unfilledcolor=”” striped=”no” animated_stripes=”yes” textcolor=”” class=”” id=””]CamZU.com[/progress][progress percentage=”94″ unit=”%” filledcolor=”#81d742″ unfilledcolor=”” striped=”no” animated_stripes=”no” textcolor=”” class=”” id=””]SiberSahne[/progress][/three_fifth]